חשבתם פעם מה מייחד כל כך את מקסיקו?

לכל אחד מאיתנו, מקסיקו מעלה לו כמה ווארציות. לחלק מאיתנו תעלה הווארציה של החופים המושלמים שלא זוכים לראות כלל. חלק מאיתנו, ישר יגידו שזה המקום המושלם לירח דבש או לחופשה זוגית מפנק. ואפילו הצעירים שבנינו, מקסיקו זה עוד יעד בדרך לכבוש את דרום אמריקה.

נתחיל קצת עם ידע כללי, מקסיקו היא מדינה ריבונית בצפון אמריקה שגבולה בארצות הברית מצפון, בגואטמלה ובבליז בדרום מזרח, באוקיינוס השקט במערב ובמפרץ מקסיקו במזרח.

עיר הבירה של מקסיקו היא מקסיקו סיטי. החלק העיקרי של הכלכלה הוא באמצעות חקלאות, תיירות גדולה, נפט והסכמי סחר.

אין שפה רשמית למקסיקו ולכן השפה הספרדית היא השולטת. מקסיקו מחולקת ל – 31 מדינות ומחוז פדרלי אחד.

אז מה מייחד כל כך את מקסיקו? במקסיקו תוכלו לצבור חוויות מכל סוג, חיי לילה, ערים עתיקות, חופים מרהיבים, תרבות ועוד.

לא כל אחד מתחבר לאותו הסגנון, אך זהו יעד מיוחד, שכל אחד יוכל למצוא אטרקציה שהוא מתחבר אליה.

דעו שתוכלו למצוא את עצמכם מבלים במשך כמה שבועות ואפילו לא תבחינו בכך. מי מאיתנו לא מרגיש את תחושת המיצוי הזאת שנמצאים במקום כל כך הרבה זמן, עד שאפילו אין מה לעשות ואילו במקסיקו, זה לא יקרה לכם.

אנחנו ממליצים לכם על כמה מקומות חובה בעיר.

טאוטיווקאן

זוהי העיר העתיקה והגדולה ביותר באמריקה. תוכלו להתרשם ממגוון פירמידות, ציורי קיר ובניינים גורדי שחקים.

סוצ'ימילקו

עלו על ספינה ותהנו ממים חלקים ורגועים של תעלות קוצ’מילקו.

פארקי מים

פארק המים xelhaגם אתם מסתכלים לעתים בתמונות של קרובים המצטלמים עם הדולפינים במקסיקו, והרגשתם תחושת קנאה? אז הנה, גם אתם יכולים לחוות זאת.

הפארק מציע שחייה עם דולפינים, שנרקל, שחייה, אבובים וכל האטרקציות שניתן לחשוב במים.

פארק xcaretזהו פארק נוסף, שגם בו ניתן ליהנות מצלילה, אבובים, שחייה עם דולפינים ועוד שלל אטרקציות במים. בנוסף, נעשים בפארק מופעי ריקוד ופעלולים לאורך כל היום.

קנקון

כמה שמעתם על השם הזה “קנקון”? הרבה, נכון? אז נספר לכם שקנקון, היא עיר חוף בחופה המזרחי של מקסיקו בחצי האי יוקטן. קנקון היא יעד תיירותי אטרקטיבי, המושכת אליה תיירים רבים. החופים המיוחדים, המים בצבע אחר והאווירה של החופש, גורמים לנו לרצות להישאר שם לנצח. לכל אוהבי הבטן גב, זהו היעד בשבילכם. מלבד החופים הקסומים, קנקון מציעה בנוסף אטרקציות רבות, כמו: צלילה, מוזיאונים, מסעדות ובתי קפה בלי סוף, חיי לילה, קניות וכל דבר שתוכלו לרצות.

נכון שהקריאה על מקסיקו עוררה בכם את הצורך בחופשה מיידית? ללא ספק, זהו יעד חלומי ומושלם לכל אחד, החל מחובבי המוזיאונים ועד לחובבי החופש של הבטן גב.

תמצתנו לכם טעימה קטנה, ראו טיול למקסיקו ותתרשמו מכל האטרקציות הכי שוות ..  

דילוג לתוכן